Kariérní den na UK

10:00 - 18:00

Kampus Hybernská

budova A, 3. a 4. patro

Hybernská 998/4, Praha 1


Cílem Kariérního dne na UK je zprostředkovat studujícím skrze soubor aktivit a tematických přednášek praktické dovednosti a užitečné informace, které jim usnadní vstup do pracovního procesu a průřezové kompetence, které jim pomohou kariérně růst, a to bez ohledu na studovaný obor. Každý si tak může z pestrého programu vybrat ty aktivity, které jsou pro něj v danou dobu relevantní.


Akce je určena všem studentům a studentkám a čerstvým absolventům a absolventkám UK bez rozdílu fakulty či studijního programu. Doplňuje koncept profesních veletrhů pořádaných jednotlivými fakultami, na kterých se většinou prezentují konkrétní zaměstnavatelé. 


V případě, že potřebujete pro jakoukoli část programu zajistit tlumočení do českého znakového jazyka, simultánní přepis či bezbariérový přístup, napište prosím vaše požadavky na a to nejlépe do 4. 3. 2024. Pak již nemůžeme zajištění těchto služeb garantovat.


Vyberte si ze spousty aktivit, které vám mohou pomoci nastartovat vaši kariéru:

Další části programu a podrobnosti včetně harmonogramu a registrací budeme postupně doplňovat během února 2024. Sledujte nás tady nebo na facebooku!Pro studující a čerstvé absolventy/tky Univerzity Karlovy je vstup zdarma.

Změna programu vyhrazena.

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu .


Partner akce


Poslední změna: 28. únor 2024 12:39 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: